استعلام روزانه قیمت : 09126040744 - 09338090836

حفاظ شاخ گوزنی
راهنمای خرید درب آکاردئونی
حفاظ شاخ گوزنی مارال

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی به دلیل دارا بودن شکل ظاهری خاص و تراکم آن یکی از بهترین محصولات حفاظتی می باشد که باعث جلوگیری از ورود سارقین به محل شما می شوند. قیمت این نوع حفاظ به عوامل مختلف بستگی دارد...
راهنمای خرید حفاظ شاخ گوزنی مناسب

ما به شما پیشنهاد میکنیم اگر دنبال حفاظ مناسب بری نصب روی دیوار هستید. حفاظ شاخ گوزنی را انتخاب کنید. در این نوشته راهنمای مناسبی در خصوص خرید حفاظ شاخ گوزنی به شما ارائه میدهیم. حفاظ شاخ گوزنی همانطور که از قبل گفته شد. به دلیل نوع میگرد مورد استفاده، تراکم شاخ های تولید شده در این نوع حفاظ، و شکل ظاهری آن از امنیت زیادی برخوردار است.

پیشنهاد میکنیم در صورتی که حفاظ شاخ گوزنی مورد تایید شما است . آن را از گروه تولیدی حفاظ شاخ گوزنی اکبری تهیه کنید. چرا که مواد اولیه این محصول مستقیم از کارخانه تیه میشود. و این موضوع بر کاهش قیمت تمام شده آن تاثیر فراوان میگذارد.

حفاظ شاخ گوزنی در تراکم های مختلف تهیه میگردد. انواع تراکم دلخواه و رنگ دلخواه را میتونید از مجموعه ما تهیه کنید. قبل از خرید حفاظ شاخ گوزنی میتوانید رنگ دلخواه را انتخاب نموده تا ما حفاظ شاخ گوزی با ارتفاع،تراکم و رنگ دلخواه برای شما تولید کنیم.

بعد از تهیه حفاظ شاخ گوزنی نصابان مجموعه ما در کمترین زمان ممکنه به محل اعزام شده و حفاظ مورد نظر ار با بالاترین کیفیت نصب و تحویل شما میدهند.

در این نوشته تلاش کردیم تا راهنمای حفاظ شاخ گوزنی مناسب را به شما ارائه دهیم.

برای مطالعه مقالات بیشتر در خصوص حفاظ شاخ گوزنی میتوانید از این لینک پیگیر باشید.

نکات مهم در خرید

اگر قصد داری حفاظ شاخ گوزنی بخری لازمه قبل از خرید به این نکاتی که میگم توجه کنی.آخر مقاله میتونی لینک مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی رو ببینی.

قبل از هرچیزی باید بدونی که حفاظ شاخ گوزنی رو میخوای روی چه دیواری نصب کنی. و ارتفاع دیوار رو مد نظرت قرار بدی. ارتفاع دیواری که حفاظ شاخ گوزنی روش نصب میشه اهمیت داره.

دوم باید توجه کنید که روی دایوار محل عبور کابل برق یا تلفن نباشه که موقع نصب حفاظ شاخ گوزنی به مشکل بر میخوری.

سوم متراژ دیواری که میخوای حفاظ شاخ گوزنی روش نصب کنی. بر اساس متراژی که میخوای شاخ گوزنی رو روش نصب کنی و تراکمی که میخوای داشته باشه قیمت حفاظ شاخ گوزنی که قراره بخری و نصب کنی فرق داره.

توجه داشته باش که اگر میخوای حفاظ شاخ گوزنی رو تو محیط بیرون و در محیط باز استفاده کنی برای اینکه حفاظ شاخ گوزنی زنگ نزنه و دچار رنگ پریدگی نشه و نمای خونتو بهم نریزه حتما قبلش به ما بگو که از رنگ های ضد آب در رنگ زدن حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنیم تا دوام حفاظ شاخ گوزنی به مدت طولانی برقرار باشه.

این نکته رو مد نظرت قرار بده کمه رنگی حفاظ شاخ گوزنی هم مهمه. چون میتونی حفاظ رو با رنگ دیوار یا رنگ ساختمان ست کنی. ما تو مجموعه تولیدی حفاظ اکبری حفاظ شاخ گوزنی رو با هر تراکم و هر رنگی که مشتری بخواد براش تهیه میکنیم.

راهنمای خرید غیر حضوری

اگه خارج از تهرانی اصلا نگران نباش. ما حفاظ شاخ گوزنی رو به هر نقطه از ایران که بخوای ارسال میکنیم. ما با باربری های مهم در تهران قرار داد داریم . به محص اینکه حفاظ شاخ گوزنی خودت رو انتخاب کردی و خرید کردی. همون روز از طریق کامیون های مخصوص حمل حفاظ شاخ گوزنی ارسال میکنیم.

توجه داشته باش که ما به دلیل اینکه مواد اولیه رو ارزون تهیه میکنیم و خودمون تولید کننده هستیم به همین دلیل قیمت نهایی همه محصولات ما از بقیه ارزون تر هست. ما علاوه بر حفاظ شاخ گوزنی ،درب آکاردئونی ،حفاظ سرنیزه ،حفاظ لیلیوم،درب حیاط و درب انباری تولید میکنیم.

پس اگر سازنده هستی حتما توصیه میکنم ب ما سری بزنی و قیمت های ما رو با بقیه مفایسه کنیو حتما حتما قیمت محصولات ما از بقیه کمتر هست. پس حتما اگه میخوای حفاظ شاخ گوزنی بخری یا درب آکاردئون میتونی به صورت رایگان به ما زنگ بزنی و قیمت حفاظ شاخ گوزنی و بثیه محصولات رو تلفنی بپرسی.

راستی اگه علاقه داری نحوه تولید و مراحل تولید حفاظ شاخ گوزنی رو ببین حتما روی این لینک کلیک کن و به کانال آپارت ما سری بزن تا مراجل ساخت حفاظ شاخ گوزنی رو به طور کامل ببینی.

شاید بدت نیاد یه مقاله در مورد راهنمای خرید درب آکاردئونی بخونی. اکه علاقه داری روی این لینک کلیلک کن.

داستان  واقعی حفاظ شاخ گوزنی

یکی از بستگان یکی از دوستان ما یک خونه میخره. از اونجایی که ما ایرانی ها همیشه تا کسی یک وسیله تازه میخره ازش شیرینی میخوایم. دوستان و خانواده این بنده خدا هم ازش درخواست شیرینی کرده بودند. فرد مورد نظر هم قول میده که آخر هفته دوستان و خانواده را به صرف نهار بیرون از شهر تو یه فضای دنج دعوت کنه. روز موعود میرسه و صبح روز جمعه از خانواده میخواد که وسایل سفر به خارج از شهر رو فراهم کنن.

فرد مورد نظر هم به سمت ماشین میره که وسایل داخل ماشین رو مرتب کنه. خلاصه این بین هم به دوستان زنگ میزنه که تو فلان منطقه همدیگه رو میبینیم.همه دویتان و خانواده شاد و شنگول وسایل رو بار ماشین میکنن و سوار ماشین میشن و راهی خارج از شهر میشن. همه چی به خوب خوشی سپری میشد. فرد مورد نظر برای اینکه به وعده خودش عمل کنه. یک نهار خوشمزه آماده میکنه دوستان و خانواده رو به نهار دعوت میکنه.

بعد از صرف نهار

از اونجایی که ما ایرانی ها باید یه چای بخوریم و یه چرت بعد از نهار بزنیم. اونم همراه با خانواده استراحت میکنه و عصر ورز جمعه برمگیردن به سمت خونه. تو مسیر هم کلی از خاطرات اون روز تعریف میکنن و شاد و خوشحال روزشون رو سپری میکنن.

اصل داستان زمانی شروع میشه که میرسن به خونه. وقتی میرسن به پارکینگ. پرد خانواده وسایل اضافی رو میاره پایین و تقسیم میکنه تا هر کسی یه وسیله ای ببره همراه خودش. از اونجایی که معمولا پسر کوچیک خانواده این مواقع سریع تر از بقیه سعی میکنه خودش رو به دم در خونه برسونه. سریع پله ها رو میدوه میره بالا. وقتی میرسه دم در میبینه در خونه بازه.

تو این شرایط بقیه خانواده هم میرسن و فکر میکنن که پسر کوچیک خانواده در خونه رو باز کرده.جلوتر که میرن میبینن که ای دل غافل. تو این مدتی که اینا بیرون بودن دزد اومده و تمام وسایل رو با حوصله جارو کرده و حتی به قول معروف یک چوب کبیرت هم نذاشته تو خونه.

ادامه داستان

پدر خونه که از دیدن این صحنه ناراحت  و عصبانی هست مدام به خودش بد و بیراه میگه و مادر خونه هم فشار زیاد غش میکنه. همسایه شون که سرو صدای زیادی میشوه میاد ببینه داستان از چه قراره میبینه دزد خونه رو خالی کرده سریع با پلیش تماس میگیره.

پلیس که وارد صحنه میشه اولین سوالی که میپرسه اینه که درب خونه دارای حفاظ بوده یا نه؟

یکی از دوستان فرد مالباخته  روز قبل از این اتفاق بهش پیشنهاد داده بود که درب آکاردئونی نصب کنه. و حفاظ شاخ گوزنی بخره. پلیس قبل از اینکه خونه رو ترک کنه.و بعد از اینکه   صورتجلسه رو نوشت و صورت واقعه رو شنید. پیشنهاد کرد که هر چه سریع تر روی دیوار حیاط حفاظ شاخ گوزنی نصب بشه. و تاکید کرد که ورودی  خونه هم حتما درب آکاردئونی محکم نصب بشه.

طبق اعلام پلیس سارقان بیشتر مواقع وارد خونه هایی میشن که حفاظ شاخ گوزنی و درب اکاردئونی ندارن. چون نبود درب آکاردئونی و حفاظ شاخ گوزنی امنیت خونه و محیط رو پایین میاره و هر دزدی رو ترغیب میکنه تا از اونجا دزدی کنه.

هدف تعریف داستان

این داستان واقعی رو که براتون تعریف کردیم خواستیم به شما بگیم که مر همیشه برای همسایه نیست و خونه شما هم خدایی نکرده ممکنه در معرض سرق قرار بگیره. برای جلوگیری از این اتفاق ناگوار پیشنهاد میکنیم که حتما حیاط خونتون باید دارای حفاظ شاخ گوزین باشه. و همچنین درب ورودی منزلتون رو باید درب آکاردئونی داشته باشه.

در زیر توصیه میکنیم تا مطالبی که در خصوص انواع حفاظ شاخ گوزنی برای شما تهیه کردیم مطالعه کنید. تا با انواع حفاظ شاخ گوزنی آشنا باشید. و در زمان خرید حفاظ شاخ گوزنی از دانش لازم در این خصوص برخوردار باشید.

حفاظ شاخ گوزنی یکی از مهم ترین نوع حفاظ هایی است که در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید میگردد. این نوع حفاظ را بر روی دیورا خانه های مسکونی،باغ ها،محیط های کارگاهی و سایر موارد دیگر استفاده میشود. این نوع حفاظ را حفاظ دیورا نیز میگویند. در این مقاله قصد داریم تا راهنمای خرید حفاظ شاخ گوزنی مناسب را ارائه دهیم.

آیا میتوان نرده شاخ گوزنی بعنوان حفاظ استفاده کرد؟

با توجه به این موضوع که نرده حفاظ نسل اول در مقابل با خرید حفاظ شاخ گوزنی از نظر مهندسی طراحی نشده بودند. و نقاط ضعف زیادی داشتند و گذشت زمان ثابت کرده بود. که عملا این گونه حفاظ در مقابل حفاظهای شاخ گوزنی کارایی لازم را ندارند.  و همین مساله باعث شد تا تعداد زیادی از طراحان و مهندسان ساختمانی از حفاظ های  نسل دوم و سوم استفاده کنند .

بعضی از این حفاظ های شاخ گوزنی که در تولیدی حفاظ اکبری تولید مشوند را  نسل دوم و سوم  میگویند.

در زیر این نوع حفاظ ها رو مشاهده میکنید :
 • نرده حفاظهای شاخ گوزنی.
 • نرده حفاظ نیزار.
 • حفاظ بوته ای.
 • حفاظ لیلیوم.
 • نرده سرنیزه ای.
 • حفاظ نخل مرداب.
 • حفاظ لاله ای و … .

نرده حفاظهای شاخ گوزنی یا حفاظهای شاخ گوزنی از جمله پرطرفدارترین نرده های هستند که روی دیوار نصب میشوند. مبنا و الگوی ساخت این نوع حفاظ شاخ های گوزن است.

حفاظهای شاخ گوزنی توانست نظرخریداران حفاظ روی دیوار، خصوصا متقاضیان نصب حفاظ در کشور ایران را جلب نموده. و گوی سبقت را از سایر نرده حفاظ ها که از نظر امنیتی در مورد ورود به ساختمان و محافظ دیوار ضعیف عمل کرده بودند. را ربوده و در نتیجه بسیار محبوب شد. حفاظهای شاخ گوزنی توانست محبوبیت قابل توجه ای در بین حفاظ ها پیدا کند.

ویژگی حفاظ شاخ گوزنی

۱- به دلیل هزینه پایین یکی پر مصرف‌ترین نوع حفاظ در بین تمام حفاظ‌های بوته‌ای می باشد.

۲-  به دلیل وجود انبوه شاخک با نوک‌های تیز و درهم پیچیده غیر قابل نفوذ بوده و امنیت مکان مورد استفاده را برقرار میکند.

۳- با ایجاد نمای زیبای ساختمان ارزش فضا را بالا میبرد. و همچنین هماهنگ با نمای ساختمان رنگ آن قابل تغییر است.

۴- درصورت خرابی هزینه تعمیر و نگهداری آن اندک است.

۵- قابلیت نصب بر روی انواع متریال اعم از فلز، بتن و سنگ را دارد. و این یک مزیت بالا برای حفاظ شاخ گوزنی به حساب می آید.

۶- قابلیت تقویت حفاظ در محل‌هایی که جای پا برای سارق وجود دارد. به این ترتیب که تراکم حفاظ را در آن منطقه افزایش داده میشود.

۷- امکان ارسال حفاظ بوته‌ای (شاخ گوزنی) به تمامی‌نقاط کشور.

 نکاتی که باید قبل از خرید حفاظ شاخ گوزنی به آن  توجه کنید

ارتفاع و عرض حفاظ شاخ گوزنی با دیوار متناسب باشد.

در صورتی که ارتفاع دیوار مورد نظر برای نصب این حفاظ از دو متر و نیم کمتر باشد. باید از حفاظ‌هایی که دارای ارتفاع یک متر هستند استفاده کنید.

عرض این حفاظ‌ها نیز برای دیواری که بین دو تا دو و نیم متر می‌باشد. باید حفاظ‌هایی دارای عرض بالای ۵۰ سانتی‌متر استفاده شود. به دلیل این که هر اندازه عرض حفاظ افزایش پیدا کند موجب ایجاد تردد سخت تر می‌شود. و به این صورت هیچ سارقی نمی‌تواند بر روی دیواریهای کنار حفاظ حرکت کند همین موضوع امنیت را بیشتر می‌کند.

متناسب بودن حفاظ انتخاب شده با نمای خارجی ساختمان :

در زمان خرید حفاظ شاخ گوزنی به متناسب بودن رنگ و کیفیت آن با نمای ساختمان توجه کنید. چرا که یکی از ویژگی حفاظ های شاخ گوزنی تولید شده. در گروه تولیدی حفاظ اکبری، انتخاب رنگ دلخواه در زمان تولید آن می باشد. بنابر این قبل از خرید حفاظ مورد نظر میتوانید حفاظ تولیدی شده را با رنگ دلخواه سفارش بدهید.

مزایای استفاده از نرده روی دیوار

مثل حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم، حفاظ نیزار، حفاظ بوته ای، حفاظ نامنظم، حفاظ آبشاری  چیست ؟

۱-غیر قابل نفوذ بودن به دلیل داشتن شاخک ها ی پیچ در پیچ و نوک تیز.

۲- ایجاد ارزش زیبایی برای ساختمان به دلیل همسان بودن رنگ و معماری فضا.

۳- حفاظ استجکام و دوام در همه شرایط آب و هوایی. چه در مناطق شرجی جنوب و یا حتی در مناطق سرد شمال شرق کشور.

توجه:

اگر از رنگهای الکترواستاتیک استفاده شود درصد پوشش دهی رنگش نیز تا ۵۰% افزایش پیدا میکند. قبل از خرید میتوانید سفارش رنگ الکترو استاتیک بدهید.

۴- تهیه و نصب آن علاوه بر ایجاد امنیت ارز لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه است.

۵- هزینه نگهداری بسیار پایینی دارد.

۶- امکان کم کردن یا اضافه کردن حجم یا تعداد شاخ ها به دلخواه.

۷-امکان نصب سریع و آسان در هر بخشی از ساختمان.

 توصیحات بیشتر در خصوص حفاظ شاخ گوزنی

در ادامه این نوشته قصد داریم راهنمای خرید حفاظ شاخ گوزنی را برای شما شرح دهیم. در نوشته های قبلی راهنمای خرید درب آکاردئونی مناسب را به شما نشان دادیم. همچنین به شما نشان دادیم که چگونه یک حفاظ مناسب را انتخاب کنیم.

اگر نمیدانید درب آکاردئونی چیست و میخواهید با این نوع درب آشنا بشوید توصیه میکنیم تا مقاله ما را در خصوص اینکه درب آکاردئونی چیست را حتما مطالعه کنید.

حفاظ شاخ گوزنی را از کجا تهیه کنیم ؟

یکی از دغدغه افرادی که به دنبال حفاظ مناسب میگردند این است که حفاظ مناسب کدام است. و حفاظ مناسب را از کجا تهیه کنیم؟

ما در گروه تولیدی حفاظ شاخ گوزنی اکبری تمام تلاش خود را میکنیم تا محصولاتی با کیفیت و با دوام با نازلترین قیمت را در اختیار مشتریان بگذاریم. در کنار تولید حفاظ شاخ گوزنی محصولاتی نظیر:

 • حفاظلیلیوم
 • حفاظسرنیزه
 • حفاظدرب آکاردئونی
 • حفاظپنجره
 • درب انباری

و سایر محصولات دیگری از این گروه تولیدی شده و روزانه روانه بازار های مصرف داخل استانی و خارج استانی میگردد.

انواع تراکم حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی در تراکم های مختلف تولید میشود. انواع تراکم حفاظ شاخ گوزنی تراکم 8، 10 ،12 و 15 ردیفه است . در گروه تولیدی حفاظ اکبری انواع تراکم حفاظ شاخ گوزنی تولید میشود.

با تراکم های مختلفی از جمله 8 ردیفه 10 ردیفه 12 ردیفه و در شلوغ ترین حالت 15 ردیفه ساخته میشود.

حفاظ شاخ گوزنی چگونه نصب میشود؟

حفاظ شاخ گوزنی قابلیت نصب بر وری هر دیوار با هر ارتفاعی دارد.  به طور معمول با استفاده از پایه های فلزی به دیوار متصل میشود که هم استحکام حفاظ را بالا می برد هم طول عمر آن را افزایش می دهد.

نحوه خرید اینترنتی یا تلفنی حفاظ شاخ گوزنی چگونه است؟

جهت خرید حفاظ شاخ گوزنی یا سایر محصولات گروه تولیدی اکبری کافی است با شماره
 09126040744 – 09338090836 تماس گرفته و قیمت حفاظ شاخ گوزنی و سایر محصولات را استعلام بگیرید.

آیا حفاظ شاخ گوزنی ایمن است ؟

حفاظ شاخ گوزنی به دلیل داشتن تراکم بالا و شکل ظاهری آن میتواند یکی از مهم ترین محصولات در جلوگیری از ورود سارقین به محل زندگی یا شرکت شما باشد.تراکم حفاظ شاخ گوزنی قابل تغییر بوده به همین دلیل برای همه سلیقه ها انواع مختلف حفاظ شاخ گوزنی موجود است.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به چه عواملی بستگی دارد؟

از آنجایی که حفاظ شاخ گوزنی از آهن ساخته شده است بنابر این قیمت حفاظ شاخ گوزنی تا حدود زیادی به ضخامت میلگرد و مقدار آهن به کار رفته در آن بستگی دارد. بنابر این حفاظ های شاخ گوزنی با تراکم بالاتر قیمت بالاتری دارند و حفاظ های شاخ گوزنی که تراکم پاین به دلیل استفاده کمتر از آهن در آن قیمت کمتری دارند.

آیا محصولات گروه تولیدی حفاظ اکبری دارای گارانتی می باشند؟

تمام محصولات تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری شامل حفاظ شاخ گوزنی ،درب آکاردئونی ،حفاظ سرنیزه و … تماما با گارنتی و ضمانت نامه کیفیت و قیمت به مشتری عرضه میشود. در صورتی که حفاظ شاخ گوزنی خریداری شده از گروه تولیدی حفاظ اکبری به هر دلیلی دچار شکستگی یا زنگ زدگی یا هر ایراد دیگری شود ما خود را ملزم به رفع ایراد یا تعویض آن میدانیم.

ما بجز حفاظ شاخ گوزنی چه محصولاتی تولید میکنیم ؟

گروه تولیدی حفاظ اکبری افتخار دارد تا محصولات متنوعی همچون حفاظ شاخ گوزنی مارل،حفاظ شاخ گوزنی در تراکم های مختلف، حفاظ سرنیزه ،درب آکاردئونی ،حفاظ پنجره و بالکن و درب ویلا تولید کرده وروانه بازار تهران و شهرستان ها کند.

آیا برای محصولاتی مثل حفاظ شاخ گوزنی میتوان نمایندگی گرفت؟

بله ، در صورت داشتن شرابط نمایندگی محصولات گروه تولیدی حفاظ اکبری در هر شهرستانی که هستید میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید و شرایط دریافت نمایندگی را از کارشناسان ما بپرسید.

چرا حفاظ شاخ گوزنی؟

از بین همه حفاظ هایی که در بازار موجود می باشد.حفاظ شاخ گوزنی یکی از ارزانترین و در عین حال پر کاربرد ترین نوع حفاظ می باشد.

کاربرد ای نوع حفاظ به دلیلی ارزانی آن نیست. بلکه کیفیت این نوع حفاظ نسبت به قیمت آن از ارزش بالایی برخوردار است.

برخی حفاظ ها از لحاظ قیمتی از حفاظ شاخ گوزنی قیمت بالاتری دارند. این نوع حفاظ ها از لحاظ شکل ظاهری از این نوع حفاظ  زیباتر هستند. ولی حفاظ شاخ گوزنی یک نوع حفاظ پر کاربرد است و همه جا قابل استفاده است. روی دیوار ، روی درب حیاط و جاهایی که احتمال ورود سارقین به محل وجود دارد مورد استفاده قرار میگیرد.

در گروه تولیدی حفاظ اکبری انواع حفاظ تولید میشود. رنگ حفاظ شاخ گوزنی هم میتوان بسته به شرایط تغییر داد. یعنی به عنوان مثال اگر رنگ دیوار حیاط یا درب حیاط کرمی رنگ است. میتوان رنگ حفاظ شاخ گوزنی را نیز کرمی در نظر گرفت.

بنا بر این از لحاظ زیبایی محیطی به راحتی با محیط اطرافش میشه این نوع حفاظ رو هماهنگ کرد.

مراحل تولید حفاظ شاخ گوزنی

شامل مراحل زیر است:

22 پاسخ

 1. به نظر من بهترین فروشنده حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئونی تهران شما هستین.
  من هم درب آکاردئونی هم حفاظ شاخ گوزنی رو از شما خریدم .
  توصیه میکنم هر کس دنبال حفاظ شاخ گوزنی هست حتما به شما سری بزنه.
  حفاظ شاخ گوزنی که خریدم ازتون با بقیه مقایسه کردم بهترین حفاظ شاخ گوزنی بود بین مابقی تولید کننده ها

  1. ممنون از شما
   خوشحالیم که محصولاتی مثل حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئونی ما تونسته نظر شما مشتری عزیز رو جلب کنه

 2. اگه در مورد حفاظ شاخ گوزنی از من بپرسی میگم گروه تولیدی حفاظ اکبری جزو بهترین تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی در تهران هست. چون هم قیمت حفاظ شاخ گوزنی که میفروشن پایین هست و هم کیفیتش بالا هست. اخلاق و تعهد بالایی دارن.

  1. ممنون از شما محسن عزیز.
   ما تمام تلاشمون اینه که حفاظ شاخ گوزنی رو با کیفیت بالا و قیمت مناسب به دست مشتری برسونیم . از اینکه حفاظ شاخ گوزنی تولیدی ما تونسته شما رو راضی نگهداره بسیار خوشحالیم.

  1. با سلام
   تمام حفاظ شاخ گوزنی تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری در تراکم و ارتفاع مختلف تولید میشه. هر نوع تراکمی که بخواید میتونیم تولید کنیم و میتونید جهت دریافت قیمت حفاظ شاخ گوزنی با شماره های درج شده در بالای سایت تماس بگیرید.

 3. ببخشید یه سوال داشتم
  من اگه بخوام برای باغ حفاظ شاخ گوزنی بخرم شما میتونید با قیمت پایین تر برام تولید کنید؟ چون میخوام یه حفاظ شاخ گوزنی محکم و با دوام تهیه کنم.

  1. درود بر شما امید عزیز
   تمام محصوات تولیدی بخصوص حفاظ شاخ گوزنی که ما تولید میکنیم دارای کیفیت بسیار بالایی هست. چرا که ما مواد اولیه حفاظ شاخ گوزنی رو مستقیم از کارخانه تهیه میکنیم به همین دلیل قیمت پایین و کیفیت بالایی دارن.

  1. درود بر شما خانم رضایی
   بله قطعا خرید متراژ بالا از حفاظ شاخ گوزنی تخفیف ویژه میدیم.
   اگه قصد دارین حفاظ شاخ گوزنی بخرین توصیه میکنم اول متراژ دیوار رو دقیق بگیرین و بعد مراجعه کنین برای خرید حفاظ شاخ گوزنی .
   یه هدیه هم برای دوستانی که حفاظ شاخ گوزنی در متراژ بالا بخرن داریم ، اونم اینه که نصب حفاظ شاخ گوزنی رو رایگان انجام میدیم براتون.

 4. از شما ممنونم که خیلی سریع و با حوصله پاسخ میدین.
  من فعلا به حفاظ شاخ گوزنی نیاز پیدا نکردم چون خونم آپارتمانی هست ولی زمانی که باغ بخرم و یا ویلا بگیرم حتما حفاظ شاخ گوزنی رو از شما میخرم.

  1. خواهش میکنم
   خوشحالم که رضایت شما مشتری عزیز حاصل شده.
   اگه قصد خرید هر کدوم از محصولات ما نظیر حفاظ شاخ گوزنی یا درب آکاردئونی داشتین میتونید تماس بگیرید و تخفیف ویژه بگیرید.

 5. سلام به همگی
  من برام سواله که چرا همه دارن از حفاظ شاخ گوزنی طرفداری میکنن؟
  این همه حفاظ خوب ، به نظرم اگه از سیم خاردار استفاده بشه برا باغ بهتر از حفاظ شاخ گوزنیه- هزینش کمتره و سریع تر نصب میشه/.

  1. سلام بر شما دوست گرانقدر
   خدمت شما عرض کنم که سیم خاردار در مکان هایی میشه استفاده کرد که خارج از محیط شهری باشه و زیبایی محیطی اهمیت نداشته باشه، ولی استفاده از حفاظ شاخ گوزنی به دلایل زیر میتونه بهتر از سیم خاردار باشه.
   1- حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار محکم میشه و قابل کندن نیست در صورتی که سیم خاردار باید روی پایه نصب بشه که امکان جابجایی اآن وجود داره.
   2- حفاظ شاخ گوزنی توسط انبر و تجهیزت دیگه قابل برش نیست در صورتی که سیم خاردار با یک انبر دست ساده میشه برش داد و ازش عبور کرد.
   3- دوام حفاظ شاخ گوزنی خیلی بیشتر از سیم خاردار است.
   4- از همه مهم تر زیبایی و تناسبی که حفاظ شاخ گوزنی میتونه به محیط شما بده اصلا با سیم خاردار قابل مقایسه نیست.

   در پایان توصی میکنم اگر قصد داری حفاظ شاخ گوزنی تهیه کنی حتما به موارد زیر توجه داشته باش.
   حتما حفاظ شاخ گوزنی رو از تولید کننده بخر نه دلال چون تولید کننده تعهد کیفیت داره ولی دلال خیر . ما تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی هستیم.
   قبل از خرید حتما برای نصب حفاظ شاخ گوزنی و نوع آن مشاوره بگیر. مشاوره ما رایگان هست و هر سوالی در مورد حفاظ شاخ گوزنی داشتی میتونی به صورت رایگان بپرسی و هر اطلاعاتی که لازم داری مثل قیمت ، کیفیت و سایر سوالات دیگه مطرح کنی ما پاسخگوس شما هستیم.

 6. سلام خسته نباشید امیدوارم حالتون خوب باشه من دره قائدی هستم براتون پیغام میذارم . محلی که ما زندگی میکنیم به خاطر شرایطش معمولا چند وقت یکبار دزد میاد. از وقتی با شما مشور کردم که چه حفاظی بخرم وضعیت خیلی خوب شده – من اول بین
  قبل از خرید بین خفاظ سرنیزه ،حفاظ بوته ای و حفاظ شاخ گوزنی دو دل بودم. با شما که تماس گرفتم بر اساس بودجه ای که بنده داشتم بهم پیشهاد کردین حفاظ شاخ گوزنی نصب کنم- من حفاظ شاخ گوزنی رو از شما خریدم و بچه های خودتون هم نصب کردن برام . از اینجا خواستم ازتون تشکر کنم که از زمانی حفاظ شاخ گوزنی نصب کردم دیگه خیالم راحته و هیچ دزدی سمت خونه من نیومده.

  1. سلام جناب دره قادئی
   بسیار خوشحالم که شما از حفاظ شاخ گوزنی که از ما تهیه کردین راضی بودین. ما در گروه تولیدی حفاظ اکبری تمام تلاشمون اینه بر اساس بودجه ای که مشتری در اختیار داره بهش مشاوره بدیم که چه نوع حفاظی براش بهتره که شما حفاظ شاخ گوزنی رو انتخاب کردین. امیدوارم که با نصب حفاظ شاخ گوزنی دیگه هیچ دزدی سمت شما نیاد. در صورت هر گونه مشکل داشتین میتویند با شماره 09126040744 تماس بگیرید.

 7. سلام خسته نباشید یک سوالی برام پیش اومده بین حفاظ آهنی شاخ گوزنی چه فرقی وجود داره کدوم یک ایمنی بیشتری داره؟
  به نظر شما چه تراکم و ارتفاعی برای حفاظ شاخ گوزنی مناسبه که روی دیوار نصب کنیم ؟
  با توجه به اینکه هیات مدیره مجتمع ما برای نصب حفاظ شاخ گوزنی یا سایر حفاظ ها هنوز به اجماع نرسیدن که کدوم یکی بهتره و باید روی دیوار حیاط نصب بشه . خواستم از شما مشورت بگیرم. با توجه به اینکه شما هم تجربه مشتری های دیگه رو دارین و هم بین بقیه سایت ها دیدم که شما پاسخگوی مناسب تری به مشتری دارین در این مورد خواستم به ما مشورت بدین .
  لطفا راهنمایی کنید که چه نوع حفاظی مناسب دیورا حیاط ما هست و اینکه اگر چطوری اونو نصب کنیم؟

  1. سلام جناب مهدوی
   حفاظ هایی که در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید میشوند در تراکم های مختلف هستن.با توجه به شرابیطی که گفتین بهترین انتخاب برای شما حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع 120 و ترکم 25 است که یکی از پرفروش ترین نوع حفاظ است و طرفداران زیادی داره. این نوع حفاظ شاخ گوزنی هم برای مناطق مسکونی و هم ویلا و باغ ها قابل استفاده است . رنگ مورد استفاده در این نوع حفاظ شاخ گوزنی که گفتم از نوه کوره الکترو استاتیک است که هم دوام زیادی داره و هم رنگش قابل تغییر است. برای نصب حفاظ شاخ گوزنی بعد از مشاوره و خرید کارشناسان ما به محل شما مراجعه میکنن و او رو براتون نصب میکنن . کافیه ادرستون رو به شماره 09126040744 پیامک کنین با تماس بگیرین تا در کمترین زمان ممکن به محل شما مراجعه کنیم و بعد از بررسی محل بهترین نوع حفاظ رو براتون نصب کنیم.

 8. عرض سلام و ادب خدمت همه فعالان صنعت حفاظ امیدوارم که حالتون عالی باشه.
  من یه باغی سمت شهریار دارم برای ایمن کردن باغ از شر دزدان دنبال حفاظ مناسب میگردم . تو گوگل سرچ کردم سایت های زیادی اومد . همه رو بررسی کردم. دیدیم شما از همه پاسخگو تر هستین و یا حوصله به سوال همه پاسخ میدین.مطالب سایت شما رو خوندم که مفید بودن و از این بابت از شما تشکر میکنم. تصمیم گرفتم از گروه شما خرید کنم.ولی قبل از خرید چند تا سوال داشتم که ممنون میشم به اونا جواب بدین.
  سوال اول اینه که چه نوع حفاظی برای دیوار حیاط من مناسبه؟ و اینکه تراکم و ارتفاعش چقدر باشه؟
  و سوال دوم با چه شماره ای جهت خرید تماس بگیرم.
  منتظر پاشختون هستم.

  1. سلام جناب زارع گرامی خیلی خوشحالم که شما دوست فرهیخته قبل از خرید هر نوع حفاظ دقیق همه موارد رو بررسی میکنید . از اینکه در مورد سایت ما نظر مثبت دارین و تاییده شما رو گرفته بسیار خوشحالیم .
   در مورد اینکه پرسیدین که چه نوع حفاظی مناسب شما هست باید عرض کنم که بیشترین حفاظی که روی دیوار باغ و ویلا قابل استفاده و نصب هست حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع 100 تا 120 سانت و تراکم 25 هست. البته حفاظ های شاخ گوزنی ارتفاع و تراکم ها مختلفی دارن که شما بر اساس مواردی که گفتین ما این نوع حفاظ رو به شما پیشنهاد میدیم.
   در مورد خرید آنلایم حفاظ شاخ گوزنی یا خرید حضوری میتونید به آدرس ما مراجعه کنید با با شماه 09126040744 تماس بگیرین کارشناسان ما به طور رایگان شما رو راهنمایی میکنن و مشاوره میدن.
   اگر سوالی داشتین همین شماره واتس اپ فعال داره میتونید سوالتون هر تایمی در روز واتس اپ بپرسید پاسخ میدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴