استعلام روزانه قیمت : 09126040744 - 09338090836

حفاظ شاخ گوزنی
راهنمای خرید درب آکاردئونی
حفاظ شاخ گوزنی مارال

درب آکاردئونی

 

درب آکاردئونی یا حفاظ آکاردئونی در زبان انگلیسی یعنی folding door (درب تاشو؛ دری که ساختاری مانند آکاردئون دارد.)

 

تاریخچه درب آکاردئونی :

در دوران گذشته که خانه های از خشک گلی ساخته شده بودند. در آن زمان به دلیل اینکه مردم همیشه در آن خانه زندگی نمی کردند خانه های به صورت موقت ساخته میشدند و افراد بعد از مدتی خانه خود را جابجا میکردند. زمانی که مال و دارایی افراد همان اسب یا گاوی بود که هم بر آن سواری میکردند و هم از آن نگهداری میکردند تا از دسترس دزدان دور باشد.

در دوران قدیم افراد وسیله با ارزشی که نیاز به مراقبت داشته باشند نداشتند. وسایلی چون تلوزیون ،یخچال و سایر لوازم منزل به صورت امروزی نبود. بعد از گذشت سالیان و با روستا نشین شدن مردم و رشد تکنولوژی و همچنین شهرنشینی مردم ابزارهای منزل ارزش مادی پیدا کردند.

در این زمان بود که مردم به فکر این افتادند تا خانه و دارایی خود را در مکان امنی قرار دهند . این مکان امن غالبا خانه خود بود. و وسایل مهم خود را در خانه نگهداری میکردند. به دنبال آن خانه های مدرن و ابزار گران قیمت جای خود را بین افراد پیدا کرد. خانه های محکم تر ساخته شدند و مردم به فکر ایمنی بیشتر خانه خود افتادند.

در این فصل مردم به فکر ساخت حفاظ هایی از جنس محکم تر افتادند. حفاظ های قدیمی معمولا از چوب ساخته میشدند و ایمنی انها پایین بود. در زمانی که درب همه خانه ها از چوب ساخته شده بود غالبا حفاظ مورد استفاده در آن ها هم از نوع چوبی بود. ولی امروزه به دلیل وجود پدیده آپارتمان نشینی و ساخت مجتمع های مسکونی فراوان. نیاز به حفاظت بیشتر حس میشود.

امنیت خانه ها امروزی :

امروزه حفاظ ها به اشکال مختلف ساخت میشوند. حفاظ هایی که روی دیوار خانه ها نصب میشود از نوع حفاظ هایی هستند که به حفاظ شاخ گوزنی معروف هستند. این نوع حفاظ ها ابتدا در شکل مورد نظر طراحی میشوند و سپس در اشکال مختلف برش خورده و بعد از جوشکاری و رنگ کاری روانه بازار میشوند.

حفاظ شاخ گوزنی به دلیل شکل ظاهری آن و امنیت بالای آن مورد توجه قرار گرفته است. اغلب افرادی که به شرکت ما مراجعه میکنند خواستار خرید حفاظ شاخ گوزنی هستند. چرا که این حفاظ روی دیوار حیاط نصب میشود و از ورود افراد غیر مجاز جلوگیری میکند.

اگر شما هم دنبال ایمنی بیشتر برای خانه یا شرکت خود هستند توصیه میشود قبل از خرید حفاظ شاخ گوزنی این مقاله را به طور کامل مطالعه کنید.

ما در این مقاله هر آنچه که شما در مورد حفاظ شاخ گوزنی و خرید آن لازم دارید در اختیار شما قرار داده ایم.

یکی از درب هایی که امروزه در ورودی هر واحد آپارتمانی مشاهده میکنید حفاطآکاردئونی می باشد. حفاظ آکاردئونی می تواند امنیت محل مورد استفاده شما را تامین نموده و خیال شما را از بابت امنیت آن محل راحت کند.

حفاظ آکاردئونی یا حفاظ کشویی یکی از بهترین دربهایی است که به صورت کشویی پشت در منزل یا محل کار شما نصب می گردد. که علاوه بر زیبایی امنیت آن محل را به مقدار بالایی افزایش می دهد.این نوع درب   در مدل های مختلف تهیه می شود که میتوان هم روی درب های ساده هم روی درب های ضد سرقت نصب گردد.

این درب ها در گروه تولیدی حفاظ اکبری در مدل های مختلف تولید میگردد. حفاظ آکاردئونی میتواند به صورت پرچ مخفی، قفل مخفی تولید شده که با نصب آن روی درب ورودی ساختمان خود، هم زیبایی را به محل هدیه می دهید هم امنیت را

درب آکاردئونی

قیمت درب آکاردئونی

یکی از موارد مهمی که در قیمت حفاظ آکاردئونی تاثیر گذار است.کیفیت آهنی است که با آن حفاظ آکاردئونی را می سازند.از آنجایی که گروه تولیدی حفاظ اکبری مواد اولیه محصولات تولیدی خود را مستقیم و بدون واسطه از کارخانه تهیه میکند.ل

کیفت حفاظ  آکاردئونی که شما میخرید به طور مستقیم بر امنیت خانه مسکونی شما تاثیر میگذارد.

 

درب آکاردئونی ( Accordion door ) یک حفاظ است و برای حفاظت خانه ها در جلو منازل استفاده می شونداین درب های اکاردئونی نیز با اصطلاحات درب های کشویی و یا کر کره ای نیز شناخته می شوند.یکی از دلایلی علاقمندی افراد به استفاده از حفاظ آکاردئونی قابلیت تاشو بودن آن است.

این درب ها به راحتی با فشار دست باز میشوند. این سهولت در استفاده به دلیل شبکه ای بودن ساختار آن است.

قیمت درب آکاردونی به عوامل مختلفی بستگی دارد. درب های اکاردئونی از جنس های مختلف دارند و ساخت انها نیز با بقیه مدل ها متفاوت است. بنابر این قیمت انها هم می تواند متفاوت باشد. توجه کنید که درب اکاردئونی که میخرید با بتوجه به ابعاد و محیط مورد استفاده آ را تهیه کنید.

ضخامت اهنی که در ساخت درب اکاردئونی به کار گرفته میشود متفاوت است.هر چقدر میزان تراکم نرده های آن بیشتر باشد قیمت ان بالاتر است .استحکام و ضخامت نرده در ساخت درب اکاردئونی اهمیت بالای دارد.

علاوه بر ضخامت نرده های به کار رفته در ساخت درب اکاردئونی عوامل مختلف دیگری نیز در قیمت نهایی ان تاثیر دارند.

اگر به دنبال خرید درب اکاردئنی هستید مشاوران گروه تولیدی حفاظ اکبری در تمام ساعات پاسخگوی تماس شما خواهند بود.

انوع مدل درب آکادئونی

طول درب های اکاردئونی میتواند در محیط های مختلف متفاوت باشد. مثلا درب اکاردئونی در محیط های فروشگاهی با درب درب اپارتمانی متفاوت است.

یکی از مهم ترین انواع درب های اکاردئونی تک لنگه یا دولنگه است. درب های تک لنگه در محیط های کوچک مثلا اپارتمانی مورد استفاده قرار میگیرد . ولی درب های دولنگه از دوطرف باز میشود و در محیط های بزرگ تر مثل درب مجتمع های تجاری یا مغازه ها استفاده میشود. این نوع درب ها به خاطر طول بزرگ تر که دارند قیمت بالاتری دارند.

دربهای آکاردئونی 3 گل.

آکاردئونی 4 گل.

حفاظ درب آپارتمان پیچی.

حفاظ اکاردئونی ایتالیایی.

دربهای آکاردئونی پرچ مخفی دوبل.

دربهای آکاردئونی قفل مخفی.

درب های دو جداره پرچ مخفی با تراکم بالا یکی از مطمعن ترین نوع درب های ساخته شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری است. این نوع درب ها را میتوان کابوس سارقان نامید چرا که ایمنی بالای ان امکان عبور هر شخصی را غیر ممکن میسازد.

حفاظ شاخ گوزنی :

در نوشته قبلی سعی کردیم شما را با راهنمای خرید انواع حفاظ آشنا کنیم. حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع حفاظ می باشد که بر اساس الهام از شاخ ها گوزن در تراکم و ارتفاع مختلف تولید میشود.این نوع حفاظ جهت جلوگیری از نفوذ سارقین به اماکن مسکونی و منازل استفاده می شود.امروزه علاوه بر حفظ امنیت منازل مسکونی و اماکن مورد استفاده به زیبایی و معماری ساختمان کمک شایانی میکند.

حفاظ شاخ گوزنی امروز در ابعاد مختلفی بر اساس نیاز افراد تهیه میشود.قبل از خرید حفاظ شاخ گوزنی به موراد زیر دقت کنید.  در گروه تولیدی حفظ اکبری انواع حفاظ شاخ گوزنی در تراکم های زیر تولید مشود.

ویژگی های حفاظ آکاردئونی

تاشو بودن دربهای آکاردئونی را میتوان به عنوان یکی از مهم ترین ویژگی های این نوع در ها به شمار آورد.  اگر مشکل محدودیت فضا دارید یا دارای راه پله کوچک هستید؛ دربهای آکاردئونی بهترین گزینه برای شماست. دربهای آکاردئونی قفل مخفی که یکی از محصولات گروه تولیدی حفاظ اکبری می باشد به عنوان یکی از گزینه های مهم در حفظ امنیت منازل مسکونی و اداره ها همیشه به شما توصیه می گردد. چرا که پنهان بودن قفل این نوع از دربهای آکاردئونی میتواند منزل شما را به عنوان گزینه ای از لیست سارقین حذف نمیاد.

درب آکاردئونی

یکی از موارد مهم در حفظ امنیت درب ورودی منازل مسکونی درب آکاردئونی می باشد. از آنجایی که کشویی بودن از ویژگی های مهم این نوع درب می باشد. لذا میتواند فضای کمتری از منزل را به خود اختصاص میدهد.

در آکاردئونی ساده

این نوع در آکاردئونی از تسمه های ۲۰*۵ که ۲۰ به عنوان پهنا و ۵ به عنوان ضخامت استفاده می شود.

در آکاردئونی دو جداره

در ساخت این نوع درب از تسمه های ایستاده در داخل چار چوب آن ، به صورت دو لایه به یکدیگر از طریق جوشکاری به یکدیگر متصل می شود. که باعث ایمنی بیشتر و امنیت بالاتر آن میشود.

در آکاردئونی دوبل

برای حفظ امنیت بخش های مختلف حفاظ آکاردئونی  روی میخ های آن یک تسمه فلزی جوشکاری میشود.  در دوبل یکی از ایمن ترین نوع درب هایی است که به هیچ عنوان امکان باز شدن توسط سارقین وجود ندارد.

در آکاردئونی دلخواه و سفارشی

یکی از انواع دربهای آکاردئونی که به صورت ویژه در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید می گردد. درب سفارشی می باشد.مشتری میتواند  مواد به کار رفته در تولید این نوع درب را خودش تعین کند. بنابر این مشتری میتواند رنگ این نوع درب و حتی نوع تسمه به کار رفته در آن را به طور دلخواه تعیین کند.

به چه مورادی در خرید دقت کنیم؟

در خرید درب آکاردئونی به ضخامت تسمه به کار رفته در تولید آن دقت کنید. همچنین نوع رنگ و تعداد پرچ های اتصال بدن این درب به هم، در کیفیت و دوام آن تاثیر زیادی دارد. اگر قصد دارید این درب را در فضای بیرون از ساختمان استفاده کنید، توجه داشته باشید که رنگ آن ضد آب باشد.انواع رنگ های ضد آب و غبار گریز را میتوانید در سایت نانو تینوش ببینید.

کاربرد حفاظ آکاردئونی

دربهای آکاردونی امروزه به عنوان یکی از موراد مهم در کاهش ورد افراد غیر مجاز به محل های مورد استفاده شما میباشند. ورودی مجتمع های مسکونی، ورودی مجتمع های تجاری ، ورودی شرکتها یا انبارهای کالا را میتوان با استفاده از این درب ها امن نمود.دربهای آکاردئونی به دلیلی استفاده از تسمه های کشویی که هنگام جمع شدن روی همدیگر قرار می گیرند حداقل فضای ممکنه را اشغال میکند. از طرفی گروه تولیدی حفاظ اکبری این امکان را برای مشتریان فراهم آورده که سفارش تسمه به کار رفته در سایز های مختلف را از امکان پذیر نموده است. و نوع محصول دلخواه مشتری را بنا به سلیقه مشتری فراهم نماید.

نحوه سفارش درب آکاردئونی

در بهای آکاردئونی از جمله دربهایی است که اگر حتی روی دربهای معمولی نصب گردد تا حد زیادی امنیت محل سکونت شما را تامین مینماید.نوع  پرچ مخفی آن یکی از امن ترین مدل از انواع دربهای تولید شده است .

حفاظ اکبری مخفتخر است که علاوه بر تولید درب آکاردئونی، حفاظ شاخ گوزنی در تراکم های مختلف و بهینه ترین قیمت ممکن در تهران تولید نموده و محصولات این گروه تولیدی به استان البرز ، قزوین شهرهای اطراف ارسال میگردد.

 

 

حفاظ آکاردئونی

امنیت درب آکاردئونی

آیا میدانید که درب های ضد سرقت به راحتی توسط سارقین باز میشوند؟؟؟؟

اگر درب ضد سرقت در ورودی خانه مسکونی خودتان استفاده کنید احتمال اینکه سارقین بتوانند آن را به راحتی باز کنند زیاد است. ولی درب آکاردئونی که در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید میشود. امنیت زیادی دارد. به همین دلیل احتمال سرقت خانه شما کم میشود.

درب های اکاردئونی که دارای پرچ مخفی هستند و همچنین تراکم بالای دارند از مطمعن ترین و ایمن ترین نوع درب ها به شما میروند.

در زمان خرید درب اکاردئونی باید موارد مختلفی را مد نظر قرا داشته باشد. مواردی همچون تراکم درب که ایمنی درب اکاردئونی تا حد زیادی به ضخامت نرده های به کار رفته در ان بستگی دارد. همچنین شرایط جوی که درب اکاردئونی در انجا نصب میشود. مثلا درب اکاردئونی در شرایط رطوب شمال کظور یا شرجی جنوب کشور میتواند با هم متفاوت باشند.

یا مثلا به یک طرفه یا دوطرفه بودن درب دقت کرد. درب تک لولا از یکطرف باز میشوند و مناسب محیط های کوچک هستند. ولی درب های دو لولا یا دوطرفه از دو طرق باز میشوند و مناسب محیط های بزرگ تر مثل فروشگاه ها هستند.

 

نکات امنیتی در صورت عدم استفاده از درب آکاردئونی

اگر شما در ورودی منزل خود از حفاظ آکاردئونی استفاده نمیکنید. این احتمال وجود دارد که هر بار مراجعه به بیرون منزل شما در خطر سرقت قرار بگیرد. اگر در زمان ورود به منزل با سارق روبرو شدید این نکات امنیتی را رعایت نمایید.

1- آرامش خود را حفظ کنید.

2- در صورت در دسترس بودن تلفن همراه با پلیس تماس بگیرید.

3- به هیچ عنوان با سارق درگیر نشوید. چرا که میزان استرس بالای او ممکن است هر اتفاق غیر مترقبه ای رخ دهد.

4-اگر پلیس به هر دلیلی دیر رسید با صدای بلند همسایه ها را خبر کنید.

مواردی که در بالا گفتیم وقتی که دزد وارد خانه شما شود کاربرد دارد.ولی اگر ایمنی خانه خودتان را با استفاده از درب های گفته شده بالا ببرید امکان ورود دزد به خانه شما به حداقل می رسد.

کاربرد درب آکاردئونی چيست؟

حفاظ اکاردئونی اما نسبت به ساير درب ها استفاده های فراوانی دارد. اگر ساختمان شما چند واحده است حفاظ حفاظ(درب)آکاردئونی میتواند امنیت آن را بالا ببرد.

اگر شما از اين نوع درب کشویی آهنی در ساختمان های مسکونی و يا تجاری استفاده کنيد. سبب امنیت و کاهش سرقت از طریق درب ورودی حتی درب های ضد سرقت که با پیچ گوشتی یا توپی زنی باز میشوند میگردد . شما همچنين ميتوانيد از اين نوع محافظ درب آهنی در مکان های خارجی ساختمان مانند محوطه های پارکينگ و … استفاده کنيد. بنابر این کاربرد دربهای آکاردئونی میتواند در همه جای مد نظر شما باشد.

روش محاسبه قیمت درب آکاردئونی

قیمت این نوع درب ها بر اساس متر مربع حساب میشود. و اینکه مقدار تسمه به کار رفته در آن نیز میتواند بر قیمت تمام شده آن تاثیر فراوانی بگذارد. چون هر چقدر مقدار آهن به کار رفته در آن و ضخامت تسمه آن بیشتر باشد. وزن آن بیشتر شده و قیمت نهایی آن نیز بیشتر خواهد شد.

شما برای محاسبه قیمت هر درب که میخواهید تهیه کنید از فرمول زیر میتوانید استفاده کنید.

ارتفاع درب * عرض درب * قیمت هر مترمربع = قیمت درب آکاردئونی.

از عوامل تاثیر گذار در قیمت دربهای آکاردئونی میتوان به نوع جنس و کیفیت به کار رفته در آن اشاره کرد. چه درب برای منازل باشد چه مکان های دیگر در هر صورت نحوه محاسبه قیمت درب  یکسان است.

نکات مهمی که در هنگام خرید دربهای آکاردئونی باید توجه کنید

1.حفاظ آکاردئونی کمتر ازسه گل (سه لوزی)نباشد. درب سه لوزی به این دلیل استاندارد است که امنیت بالایی دارد و شکل ظاهری آن از ورود دزد به خانه شما جلوگیری میکند.چون باز کردن آن خیلی سخت است.

2.حفاظ آکاردئونی قفل محکم وایمن داشته باشد.برخی تولید کنندگان درب آکاردئونی قفل ارزان روی آن نصب میکنند. قفل ارزان به راحتی توسط دزد باز میشود. و باعث میشود تا خانه مسکونی یا محل کار شما مورد سرقت قرار گیرد.

3.قسمت ریلی آن روان باشد. جهت باز و بسته شدن راحت تر آن.

4.پرچ های محکم و مرغوب داشته باشد. پرچ های محکم ایمنی درب های تولید شده را به مراتب افزایش خواهند داد.

5.پروفیل های آن از جنس آهن ضایعاتی نباشد. برخی افراد برای کاهش قیمت تمام شده درب های تولیدی خود از آهن های بازیافتی و کیفیت پایین استفاده میکنند. که شما در هنکام خرید به این مورد توجه ویژه داشته باشید. دربهای تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری از آهن درجه یک و به صورت مستقیم از کارخانه تهیه شده. و همین امر بر کیفیت و ایمنی این درب ها می افزاید.

6.قابلیت بازشدن آن با سروصدا همراه نباشد. برخی دربهای آکاردئونی تولید شده به دلیل عدم تولید استاندارد در هنگام باز و بسته شدن سرو صدای زیادی تولید میکنند. و این امر علاوه بر کاهش ایمنی آلودگی صوتی نیز تولید میکند.

نکات تکمیلی مهم در خرید حفاظ آکاردئونی

اگر می خواهید امنیت آپارتمان خود را بیشتر کنید و به فکر خرید نرده آکاردئونی هستید، نکات زیر را به خاطر داشته باشید:

پیشنهاد میشود حفاظ آکاردئونی تهیه شده دارای قفل محکم و ایمن باشد. تا بتوانید امنیت بیشتری را برای مکان مورد استفاده خود فراهم کنید.

بهتر است حفاظ آکاردئونی موردنظر شما، کمتر از سه گل نباشد. دربهای آکاردئونی سه گل بسیار استاندارد هستند. زیرا هم امنیت ساختمان را حفظ کرده و هم از ورود دزدان جلوگیری می کنند و هم به راحتی باز و بسته می شوند و سنگین نیستند.و ایمنی مکان مورد نظر را افزایش میدهند.

خرید حفاظ آکاردئونی

در هنگام خرید حفاظ آکاردئونی، به قسمت ریلی آن توجه کنید. قسمت ریلی در آکاردئونی شما باید روان باشد تا به راحتی باز و بسته شود و شما را اذیت نکند. درب های تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری علاوه بر روان بودن کیفیت بالایی برخوردار بوده. و این موضوع میتواند به ایمنی و زیبایی محل سکونت شما اضافه نمیاد.

در آکاردونی موردنظر شما باید پرچ یا اتصال دائم محکم و مرغوبی داشته باشد. برخی دربهای تولید شده به دلیل عدم اتصالات محکم توسط سارقین به راحتی باز شده. و ایمنی محل سکونت شما را به خطر می اندازد.

محکم بودن پرچ، مانع از سنگینی و افتادگی درب آکاردونی خریداری شده می شود و عمر مفید حفاظ را بالا می برد. بنابر این در هنگام خرید از تعداد پرچ ها به کار فته و نوع جوش آن اطمینان حاصل کنید.

نکات تکمیلی دیگر

توجه کنید که درب آکاردیونی دلخواه شما از پروفیل های مرغوب ساخته شده باشد.یکی از دلایلی که باعث میشود درب آکاردئونی عمر طولانی نداشته باشد این است که از آهن بی کیفیت و ضایعات در ساخت آن استفاده میشود.

در آکاردئونی مدنظر شما باید زیبایی ظاهری داشته باشد و با رنگ ورودی خانه شما هماهنگ باشد. یکدست شدن شدن نوع درب منزل و درب آکاردئونی از لحاظ رنگ و کیفیت هم ایمنی منزل شما را بالا برده و هم بر زیبایی بصری آن می افزاید.

خرید درب آکاردئونی

به دلیل اینکه تقریبا بیشتر درب های ساختمان به اندازه کافی امنیت و استحکام ندارند. و نمی توانند به تنهایی از ورود سارقان ممانعت به عمل آورند. در این حالت استفاده از درب آکاردئونی میتواند راه حل بسیار مناسبی باشد. که با هزینه کم میتوانید امنیت بالایی را ایجاد کنید.

البته قبل از خرید در آکاردئونی میتوانید دیوار حیاط خودتون را به وسیله حفاظ شاخ گوزنی امن نمایید. حفاظ شاخ گوزنی مورد نظرتون رو میتوانید از گروه تولیدی حفاظ اکبری تهیه کنید.به این صورت ترکیب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار و دربهای آکاردئونی در ورودی منزل مسکونی میتواند امنیت خوبی به منزل شما بدهد.

انواع حفاظ آکاردئونی از نظر جنس

حفاظ های آکاردئونی از نظر جنس به انواع مختلفی تقسیم میشوند.در ادامه برخی از انواع حفاظ های آکاردئونی را به شما معرفی میکنیم.

درب آکاردئون چه مزیتی دارد؟

 • امنیت بیشتر در ساختمان برقرار میکند.
 • دارای استحکام بسیار بالایی است.
 • شکا زیبایی دارد و بیرون ساختمان را زیبا میکند.
 • دارای قیمت مناسب و منطقی است.
 • حمل و نصب آن راحت و سریع است.
 •  روی دربهای تک جداره و دوجداره قابل اجرا اسحفاظ شاخ گوزنیت.
 • دارای رنگ بندی های جذاب است.

حفاظ آکاردئونی آهنی

جنس این نوع حفاظ از آهن بوده و به دلیل استحکام بالا و مقاومت زیاد در برابر پوسیدگی و خوردندگی معروف است. به دلیل اینکه  وزن آنها که از جنس آهن می باشد وزن بالاتری دارندو همچنین قیمت آنها نیز بالاتر از سایر انواع حفاظ است. رنگ این نوع حفاظ میتوان دلخواه انتخا کرد.

حفاظ آکاردئونی MDF

وزن این نوع حفاظ به دلیل نوع جنس آن سبک تر از حفاظ آکاردئونی آهنی می باشد. کاربرد این نوع حفاظ در مکان هایی است که نیاز است مدام تمیز و پاکیزه باشد.

حفاظ آکاردئونی و حفاظ  ضد سرقت

یک تصور غلط بین افراد وجود دارد این است که درب های ضد سرقت نیاز به حفاظ ندارند. و به تنهایی قادر هستند تا جلوی سارقین را بگیرند.

هرچه مسیر ورودی سارقان به منزل مسکونی شما محدود تر و سخت تر باشد. منزل شما از امنیت بالاتری برخوردار خواهد بود. درب های ضد سرقت به تنهایی قادر به تامین امنیت مکان مورد استفاده نیستند. و لازم است حتما از حفاظ آکاردئونی برای افزایش ضریب امنیت آن استفاده گردد.

در صورتی که در منزل مسکونی خود از درب ضد سرقت استفاده میکنید و میخواهید هزینه زیادی متحمل نشوید. توصیه میشود از حفاظ های آکاردئونی ساده برای این امر استفاده کنید. بسیاری افراد بعد از اینکه امنیت منزل مسکونیشان به خطر می افتد و دزد وارد آن میشود به فکر تهیه درب آکاردئونی می افتند که این امر حکایت نوش دارو بعد از مرگ سهراب است. جلوی حادثه را قبل از وقوع بگیرید.

در این نوشته قصد داشتیم تا شما را انواع حفاظظ نیلیوم

حفاظ های آکاردئونی آشنا شاخته و همچنین راهنمای آشنایی با انواع در آکاردئونی را به شما معرفی کنیم.

 

حفاظ آکاردئونی یکی از انواع محصولات گروه تولیدی اکبری می باشد. در این نوشته قصد داریم راهنمای خرید حفاظ آکاردئونی مناسب را برای شما شرح دهیم.

قبل از شروع بحث در خصوص درب آکاردئونی میخواهیم شما را با انواع محصولات گروه تولیدی حفاظ اکبری آشنا کنیم.

 

درب آکاردئونی

یکی از موارد مهم در حفظ امنیت درب ورودی منازل مسکونی درب آکاردئونی می باشد. از آنجایی که کشویی بودن از ویژگی های مهم این نوع درب می باشد. لذا میتواند فضای کمتری از منزل را به خود اختصاص میدهد.

درب آکاردئونی ساده

این نوع درب آکاردئونی از تسمه های ۲۰*۵ که ۲۰ به عنوان پهنا و ۵ به عنوان ضخامت استفاده می شود.

درب آکاردئونی دو جداره

این نوع درب آکاردئونی از تسمه های ایستاده در داخل کلاف درب اکاردئونی تسمه ها به صورت دو لایه به یکدیگر از طریق جوشکاری به یکدیگر متصل می شود. که در حفظ ایمنی و زیبایی درب آکاردئونی تولید شده تاثیر زیادی دارد.

درب آکاردئونی دوبل

برای حفاظت از پرچ هایمورد استفاده در این نوع درب از تسمه هایی استفاده میشود که روی آن ها را میپوشاند.این تسمه ها به امنیت بیشتر این درب ها کمک میکنند.درب هایی که با این نوع تسمه ساخته میشوند امنیت بالایی دارند.درب های دوبیل به سختی توسط دزدان باز میشوند.

 دلخواه و سفارشی

یکی از انواع درب های آکاردئونی که به صورت ویژه در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید می گردد. درب سفارشی می باشد.شما به صورت سفارشی هر نوع درب با هر نوع کیفیتی را میتوانید سفارش بدید و ما آن را برای شما تولید میکنیم. در این نوع درب ها سایز تسمه را مشتری انتخاب میکند. رنگ این نوع درب نیز توسط مشتری انتخاب میشود.

چه مورادی در خرید درب آکاردئونی دقت کنیم؟

در خرید درب آکاردئونی به ضخامت تسمه به کار رفته در تولید درب آماردئونی دقت کنید. همچنین نوع رنگ و تعداد پرچ های اتصال بدن درب آکاردئونی به هم در کیفیت  درب آکاردئونی تاثیر زیادی دارد. رنگ به کار رفته در پوشش درب آکاردئونی نیز یکی دیگر از مورادی است که در تهیه درب آکاردئونی باید به آن توجه داشت.

در صورت تمایل به مشاوره رایگان درتهیه درب آکاردئونی میتوانید با شماره ۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴ تماس حاصل فرمایید.

در این نوشته سعی کردیم شما را با انواع حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئونی آشنا نموده و راهنمای خرید درب آکاردئونی مناسب را به شما ارائه دهیم.

درب آکاردئونی یکی از محصولات  تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری می باشد. اگر میخوای درب مطمعن بخری صبر کن تا این مقاله رو کامل بخونی بعد اقدام کن.
قبل از اینکه خرید هر نوع دربی نیاز است تا انواع آن را بشناسید و با انوع مدل های آن آشنا شوید. دانستن این نکات به شما کمک زیادی میکند تا درب مطمعنی را خریداری کنید.

انوع درب آکاردئونی

قبل از معرفی انواع این نوع درب نیاز است که تعریفی از دربهای آکاردئونی به شما ارائه دهیم. دربهای آکاردئونی که به درب کشویی نیز معروف هستند از انواع درب کشویی بوده که پشت درب منازل مسکونی نصب میشود و امنیت و زیبایی زیادی به ورودی منازل شما میبخشد.در واقع میتوان گفت این نوع دربها جزو دربهای کشویی ضد سرقت نیز حساب میشود.
دربهای آکاردئونی یکی از پرکاربردترین نوع حفاظ هستند که طرفداران زیادی دارند. دربهای آکاردئونی در رنگ های مختلف تولید میگردد. و انتخاب نوع رنگ بر عهده مشتری می باشد و میتواند رنگ دلخواه خود را انتخاب کند.

قیمت درب آکاردئونی

همانطور که میدانید درب آکاردئونی از آهن ساخته شده است. قیمت این نوع درب ها بستگی به قیمت آهن در بازار دارد. از طرفی تغییرات قیمت دلار تاثیر زیادی بر بالا و پایین رفتن قیمت آهن دارد. در نتیجه قیمت محصولات آهنی مثل درب آکاردئونی دچار تغییر قیمت خواهند شد.
به دلیل اینکه مواد اولیه مورد استفاده در درب آکاردئونی به شکل  مستقیم از کارخانه تهیه میشود .و از ابتدای سال در انبار ذخیره میگردد. میتوان گفت که قیمت این نوع درب آکاردئونی نسبت به سایر رقبا بسیار پایین تر می باشد.

نکته ای که در هنگام خرید درب آکاردئونی باید مد نظر قرار دهید این است که اندازه درب آکاردئونی که باید خریداری کنید چه مقدار باید باشد؟ اندازه درب آکاردئونی باید به اندازه چهارچوب درب ورودی منزل مسکونی باشد. برای خرید درب آکاردئونی کافی است که اندازه دربی که قرار است روی آن نصب گردد را به کارشناسان فروش ما بدهید. بعد علاوه بر درب آکرادئونی چهارچوب استاندارد و مورد نیاز آن را نیز تهیه نموده و در محل مورن نظر با حفظ ایمنی و زیبایی نصب می کنند.

کاربرد درب آکاردئونی

درب های آکاردئونی در همه جا میتوان استفاده کرد.حفاظ درب آکاردئونی در جاهای پر تردد نیز استفاده میشود. جاهایی مثل ورودی بازارچه ها، مجتمع های تجاری، وردی کارگاه ها، ورودی پارکینگ ها، ورودی فروشگاه ها میتوان استفاده نمود. چرا که این نوع درب میتوان در سایزهای مختلف تهیه گردد.
دربهای آکاردئونی دو لنگه در مکان هایی که درب ان بزرگ تر است استفاده میشود.
یکی از ویژگی درب های آکاردئونی گروه تولیدی حفاظ اکبری مخفی بودن قفل آن میباشد. مخفی بودن قفل درب های آکاردئونی ضریب ایمنی این نوع دربها را تا اندازه قابل قبولی بالا می برد.

تحقیقات چی میگه ؟

تحقیقات نشان داده است که دزدان قبل از اینکه سرقت کنند. در ابتدا محل مورد نظر را به دقت مورد ارزیابی قرار میدهند. تحقیاتی که از سارقان که توسط پلیس دستگیر شده صورت گرفته است نشان میدهد. که بسیاری از سارقان اعلام کرده اند که در زمانی که جهت بررسی به محل سرقت مراجعه میکردند.
اگر با ورودی های ساختمان، پارکنیگ یا اماکن تجاری که از درب های آکاردئونی استقاده میشد از لیست سرقت حذف مینمودند. چرا که باز کردن درب آکاردئونی نیاز به صرف زمان زیاد و تجهیزات سنگین دارد که این مساله سرعت عمل سارقین را به حداقل ممکن میرساند. و همین مساله باعث میشود تا سارقین باز سرقت صرفظر بمند و امنیت محل مورد نظر تامین گردد.

مزایای درب آکاردئونی

درب آکاردئونی به دلیل شکل سازه آن بسیار روان است. که حتی توسط کودکان هم قابل باز و بسته شدن است. کشویی بودن درب آکاردئونی باعث میشود تا فضای کمی اشغال نموده و در مکان هایی که فضای کمی در اختیار دارند بسیار کاربردی می باشد.

امنیت درب آکاردئونی نیز یکی دیگر از مزایای این نوع درب ها می باشد. به دلیل استفاده از تسمه ضخیم در ساخت آن احتمال ورود سارقین را به منازل شما به حداقل ممکن کاهش میدهد.
اگر دنبال خرید حفاظ شاخ گوزنی هستید این مقاله را حتما مطالعه کنید.

در این نوشته تلاش کردیم تا شما را با راهنمای خرید درب آکاردئونی آشنا کنیم. اگر سوالی دارید میتوانید در بخش کامنت ها بپرسید.

ویژگی های درب مناسب

قبل از اینکه ویژگی های دیگه ای از درب آکاردئونی رو براتون بگم میخوام به شما بگم که یه درب آکاردئونی خوب میتونه چه مزیتی برای شما داشته باشه. یا اصلا چه نیازی هست شما یک درب آکاردئونی بخری. یا اگه زمانی لازم شد سراغ این جور محصولات بری چطور تشخیص بدی که یه درب آکاردئونی مناسب شما هست یا نه.

درب آکاردئونی
تولید و فروش درب آکاردئونی در تهران

اگه بخوام بهتون بگم که چرا باید امنیت خانه ما برقرار باشه. شاید خنده دار باشه. خوب جوابی که همه شما میدین اینه که استفاده از درب آکاردئونی امنیت خونه رو بالا میبره. یا اینکه میتونه به خونمون زیبایی بده. یا اینکه یکی دیگه جواب بده من رنگ دربهای آکاردئونی رو با رنگ درب خونم ست میکنم که جذاب تر به نظر برسه.
همه این مثال هایی که گفتم که میتونه پاسخ شما باشه و کاملا هم درسته. منم اگه بخوام خیلی توضیح بدم در خصوص همین موارد میتونم ویژگی دربهای آکاردئونی رو برای شما شرح بدم.  در ابتدای مقاله جنس ساخت این نوع درب ها و نحوه ساخت آن را کامل توضیح دادیم. حالا که کامل میدونی دربهای آکاردئونی چیه با من همراه باش تا بریم سراغ خرید آن.

درب آکاردئونی رو از کجا بخریم؟

اگه تو شهر تهران زندگی میکنی اولین جایی که برای خریداین محصول به ذهنت میرسه انبار بزرگ آهن شادآباده که همه چی توش پیدا میشه و به راحتی میتونی با چند تا پرسجو درب مناسب خودت از نظر جنس و ارتفاع و اندازه پیدا کنی و بخری.

یا اگه جزو دسته افرادی هستی که خیلی وقت نداری سریع میری تو دیوار چند تا شماره پیدا میکنی و بهشون زنگ میزنی . قاعدتا هر کدوم که خوش اخلاق تر باشه و قیمت مناسب تر بگه میری ازش میخری. ولی قبل از اینکه گوشیتو برداری و به فروشندگان مختلف زنگ بزنی اینو بهت بگم که هر ارزونی بی حکمت نیست و هر گرونی هم بی دلیل نیست.

مقایسه خرید درب آکاردونی با خرید عسل

خرید درب آکاردئونی مثل خرید عسل میمونه. چرا که برای خرید عسل باید محصولت رو از زنبوردار بخری که مطمعن باشی عسله و بجاش آب شکر بهت نداده با کلس اسانس که بخوری ئ کیف کنی عسل ارزون خریدی.

دقیقا برای خرید درب آکاردئونی هم باید این محصول رو از تولید کنندش بخری نه دلالش. چون ما تولید کننده هستیم و محصول رو خودمون تولید میکنیم و از زیر و بمش خبر داریم کامل میتونیم درب آکاردئونی که تحویل مشتری میدیم تضمین کیفیت کنیم.

ولی دلال چون محصول رو خودش تهیه نمیکنه و ممکنه از چند تولید کننده مختلف تهیه کنه معمولا هیچکدوم درب آکاردئونی که میفروشن رو تضمین نمیکنن. وبعد از نصب شما رو به خیر و ما رو به سلامت. چون میدونن اگه اتفاقی برا درب آکاردئونی بیافته و دزدی بتونه درب رو خدایی نکرده باز کنه هیچ کس سراغ اونا نمیره و یقشون  نمیگیره پس الکی تضمین میکنن.

دقت کنید که

پس تا قبل از اینکه خدا نکرده سرت کلاه بره و درب آکاردئونی بی کفیت بجا درب آکاردئونی اصل و با کیفیت تحویلت بدن گوشی رو بردار و به شماره های بالا صفحه زنگ بزن. تماس گرفتن که هزینه زیادی ایجاد نمیکنه. یه زنگ بزن هم قیمت بازار دستت بیاد هم اینکه مطمعنم بعد از کلی میای درب آکاردئونی که نیاز داری رو از ما میخری .

نه نه اشتباه نکن من علم غیب ندارم . ولی چون میدونم قیمت درب آکاردئونی که میدم به اصطلاح کف بازاره به همین دلیل مظمعنم اگه با ما تماس بگیری دیگه سراغ کس دیگه نمیری . چون ما تخصصمون تولید درب آکاردئونیه و خیال خودمون و مشتریانمون از محصولی که مفروشیم و اونا میخرن راحت راحته.
راستی اگه سوالی داشتی میتونی پایین همین پست کامنت کنی تا جوابتو تو کامنت ها بدیم. و اگه حوصلشو داشتی گوشی رو بردار و شماره ما رو بگیر و سوالت رو در باره درب آکاردئونی از ما بپرس. مطمعن باش با حوصله جوابت میدیم.

درب اکاردئونی درتهران

به دلیل انکه کارگاه و دفتر شرکت گروه تولیدی حفاظ اکبری در تهران می باشد.همشهری ان تهرانی میتواندد هم به صورت حض.ری و هم به صورت تلفی خرید درب اکاردئونی را انجام دهند. دقت کنید که مشاوره و حضور در محل جهت بازدید محل به صورت رایگان انجام میشود. کافی است جهت تهیه درب مورد نظر ابعاد محیط مورد استفاده را اندازه گیری گرفته و در زمان تماس تلفنی ابعاد مورد نظر را به کارشناسان فروش ما ارائه دهید. کارشناسان فروش موظف هستند بر اساس معیار های مد نظر مشا بهترین درب اکاردئونی را به شما معرفی نمایند.

درب اکاردئونی در کرج

در حال حاضر برخی واسطه ها درب اکاردئونی را از ما میخرند و در شهرهای اطراف همانند کرج با قیمت بالا تر به دست مشتری میرسانند. به ساکنین شهرهای اطراف همچون کرج توصیه میشود در صورتی که قصد خرید درب اکاردئونی دارند میتوانند به صورت حضوری مراجعه نمایند یا حتی با ما تماس بگیرند تا ما افراد مورد اعماد به اهنا معرفی نماییم. چرا که در ساخت درب اکاردئونی موراد زیادی وجود دارد که میتواند در قیمت تمام شده این درب ها تاثیر داشته باشد.

درب اکاردئونی در رشت

شهرهای شمالی به دلیل نوع اب و هوای مرطوبی که دارند باید در خرید درب اکاردئونی دقت بیشتری داشته باشند.رنگ درب اکاردئونی این مناطق میبایست نسبت به سایر شهرها که رطوبت کمتری دارند متفاوت باشد. از نظر قیمتی خیلی تفاوت چندانی با شهر تهران ندارد . بنابر این توصیه میکنیم مردم عزیز رشت اگر قصد دارند تا درب اکاردئونی بخرند قبل از ان با کارشناسان ما تلفی مشاوره رایگان بگیرند. تا خدایی نکرده خرید درب بی کفیت باعث ضرر دوچندان به انها نشود.

قیمت درب آکادئونی در اهواز

استان خوزستان به خصوص شهر اهواز به دلیل داشتن رطوبت بالا درب آکاردئونی که می بایست در انجا استفاده شود با حفاظ های کشویی مورد استفاده در تهران میتواند متفاوت باشد. چون رطوبت این شهرها بالا است. باید از درب اکاردئونی استفاده کرد که رنگ دولایه و صخیم و رنگ الترواستاتیک استفاده کند.

قیمت درب آکاردئونی در تبریز

استان های سردسیر شمال شرق کشور به خصوص شهر تبریز که لازم است از درب آکاردئونی استفاده کنند باید از درب های ضخیم با تسمه دوبل استفاده کنند. قیمت درب آکاردئونی در تبریز با قیمت این درب ها در تهران خیلی تفاوتی ندارد. چون کلان شهرهایی مثل تبریز کارگاه های همکار در تولید درب اکاردئونی به طورت عمده فعالیت میکنند و این موضوع باعث شده است تا قیمت درب آکاردئونی در تبریز با قیمت درب آکاردئونی در تهران تقریبا یکسان باشد.

قیمت درب آکاردئونی در شیراز

قیمت درب آکاردئونی در شهرهای توریتسی مثل شهر شیراز و اصفهان به دلیلی تقاضای زیاد برای این محصول و عرضه کم آن نسبت به قیمت درب آکاردئونی درتهران بالا تر است. برخی همکاران درب آکاردئونی را بدون واسطه از ما خریداری میکنند و نماینده فروش درب آکاردئونی در شهر شیراز هستند. این همکارا قیمت درب اکاردئونی را در شیراز با همان قیمتی به فروش میرسانند که در تهران به فروش میرود.

 

 

سوالات متداول

بهترین حفاظ (درب ) آکاردئونی چه دربیه ؟

پاسخ به این سوال رو اگه بخوایم به صورت جزیی بدیم اینه که بهترین درب آکاردئونی دربیه که هم از لحاظ ارتفاع، هم از لحاظ جنس و رنگ مناسب محل استفاده شما باشه.

درب آکاردئونی درچه سایز هایی تولید میشه؟

در همه سایز قابل تولید است.

بجز درب آکاردئونی چه محصولاتی تولید میکنیم؟

در گروه تولیدی حفاظ اکبری بجز در آکاردئونی محصوات مختلفی از قبیل حفاظ شاخ گوزنی،حفاظ لیلیوم،حفاظ سرنیزه،حفاظ پنجره،درب آنباری و درب ویلا تولید میکنیم.

آیا درب آکاردئونی رو میشه ب صورت اینترنتی خرید؟

بله ، درب آکاردئونی رو هم میشه به صورت حضوری خرید و هم به صورت اینترنتی سفارش داد. برای این منظور کافیه با شماره های

09126040744 – 09338090836 تماس بگیرید و مراحل خرید درب آکاردئونی را پیگیری کنید.

برای اخذ نمایندگی درب آکاردئونی چه اقداماتی باید انجام بدیم؟

اگر میخواهید نمایندگی محصولات ما (درب آکاردئونی) را بگیرید با شماره های ما تماس بگیرید.

آیا امکان ارسال درب آکاردئونی به شهرستان وجود دارد؟

بله ، هر محصولی که از گروه تولیدی حفاظ اکبری خریداری بشه با کامیون هایی که با ما قرار داد دارن به همه جای کشور ارسال میکنیم.

آیا خرید درب آکاردئونی برای منازل لازمه ؟

با توجه به آپارتمانی بودن منازل امروزه نیاز به درب آکاردئونی برای برقراری امنیت خانه ها روز به روز بیشتر میشود. پس توصیه میشود اگر حتی مستاجر هستید برای امنیت بیشتر از صاحبخانه خود بخواهید که درب آکاردئونی در ورودی واحد آپارتمانی نصب کند

 

درب آکاردئونی

تصاویر حفاظ شاخ گوزنی 

حفاظ لیلیوم

انتخاب بهترین حفاظ

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

25 پاسخ

  1. با سلام
   قیمت درب آکاردئونی به موارد بسیاری بستگی دارد، یکی از موادر تاثیر گذار در قیمت درب آکاردئونی نوع متریال به کار رفته در تولید درب آکاردئونی هست. مقوله دوم در قیمت درب آکاردئونی متراژ و ارتفاع درب آکاردئونی مورد نظر است. اگر میخواید از قیمت درب آکاردئونی مطلع باشید با تلفن های درج شده در بالای سایت تماس بگیرید و قیمت درب آکاردئونی و سایر محصولاتی نظیر حفاظ شاخ گوزنی از کارشناسان گروه تولیدی حفاظ اکبری بپرسید

  2. با سلام خدمت شما
   قیمت درب آکاردئونی رو میتونید به صورت آنلاین از شماره های زیر استعلام بگیرید
   ۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴ – ۰۹۳۳۸۰۹۰۸۳۶

 1. با سلام خدمت کارکنان گروه تولیدی حفاظ اکبری
  بابت مطالب مفیدی که ارائه دادین از شما ممنونم. واقعا لذت بخشه این همه مطلب مفید رو یکجا در اختیار بقیه قرار میدین. مطالب شما رو مطالعه کردم و خواستم ازتون تشکر کنم بابت مطالبی که قرار دادین و اینکه خیلی با حوصله پاسخ میدین.
  یکنکته هم خواستم خدمت بقیه بگم که میخوان درب اکاردئونی بخرن بگم که بنده چند وقت پیش از خیابون نزدیک خونمون یک درب اکاردئونی سفارش دادم که بعد از مدتی ساخته شد و اوردن نصب کنن. رنگش خیلی بی کیفیت بود و موقع باز بسته شدن هم سروصدا داشت و هم اذیت میکرد. امکانش هست این درب رو به شما بدم و یکی دیگه از شما بردارم بجای این درب اکاردئونی؟

  1. با سلام خدمت شما جناب قیسوند عزیز .
   در مورد اینکه بخوایم درب آکاردئونی که شما تهیه کردین رو ازتون برداریم که متاسفانه ما خرید آهن نداریم .
   ولی اگر قصد دارین درب اکاردئونی بخرین ما انواع درب های کشویی و اکاردئونی تولید میکنیم .
   برای خرید درب اکاردئونی و سایر محصولات ما میتونید با شماره های 09126040744 – 09338090836 تماس بگیرید و رایگان مشاوره بگیرید .

 2. سلام من از قزوین پیام میدم.
  برای خرید و نصب درب کشویی میخوام منو راهنمایی کنید. سپاسگذار میشم منو راهنمایی کنید. اگه بخوام درب کشویی یا همون درب اکاردئونی سفارش بدم چقد طول میشکه ساخته بشه. چطوری بهتون سفارش خرید بدم و ادازه درب رو چطوری بگیرم که براتون استاندارد باشه؟
  بعد هم رنگ در من رنگ ترکیبی خاصی هست شما این رنگ رو روی درب اکاردئونی میزنین؟ بعد هم رنگ درب اکاردئونی که شما میسازین الکترواستاتیک هست یا نه ؟

  1. سلام جناب احسانی عزیز
   خوشحالم که ما رو امین دونستین و برای تولید درب اکاردئونی مشاوره گرفتین.
   زمان تولید درب اکاردئونی که شما میخواید حدود 48 ساعت هست . اگر درب با ابعاد خاصی میخواین حدود 5 تا 7 روز کاری درب اکاردئونی ساخته میشه و براتون ارسال میشه.
   شما میتونید ابعاد درب قدیمی خودتون رو بر اساس طول و عرض به شماره 09126040744 – 09338090836 ارسال کنید (واتس اپ هم فعال هست میتونید اونجا پیام بدین). بعد از اینکه ابعاد رو ارسال کردین با شما تماس میگیریم و بیعانه که پرداخت بشه . درب اکاردئونی در سایز دلخواه شما رو میسازیم و براتون ارسال میکنیم.
   رنگ دلخواهی که بخواین روی درب اکاردئونی میزنیم . با هر ترکیب رنگی که بخواین.
   تمام رنگ درب اکاردئونی ساخته شده در گروه تولیدی اکبری از نوع الکترو استاتیک هست.

 3. سلام علیکم
  برای واحد مسکونی نیازمن به یک در کشویی دارم. که با توجه به مطالب و عکس هایی که در سایت گذاشتین متوجه شدم بهترین و بهینه ترین گزینه طرح سه گل لوزی چهار خم هست.
  خواستم بدونم باگه بخوام سفارش بدم باید از چه طریقی اقدام کنم؟
  و ایا برای کرج هم بازدید و‌حمل و نصب انجام میشه ؟
  با چه شماره ای برای راهنمایی و مشاوره تماس بگیرم و ادرس دقیقمون رو بدم تا تشریف بیارید
  ببخشید سوالم خیلی طولانی شد.

  1. سلام و درود بر شما جناب یاسمی
   برای تهیه درب آکاردئونی در سایز و مدل های مختلف کافیه به شماره 09126040744 – 09338090836 تماس بگیرید.
   حمل و نصب درب اکاردئونی برای تهران و شهرهای اطراف مثل کرج داریم .
   اگر قصد دارین حضوری هم برای خرید درب اکاردئونی تشریف بیارید ادرس ما این هست:
   تهران – انبار اهن شادآباد – بلوار بهار – نرسیده به چراغ قرمز – گروه تولیدی حفاظ اکبری

 4. ببخشید من یک سوال داشتم بنده نگهبان نجتمع تجاری هستم ووردی مجتمع از درب کرکه ای ساخته شده من برای امنیت بیشتر مجتمع پیشنهاد دادم تا درب آکاردئونی ورودی مجتمع نصب کنن. سوالم اینه که درب آکاردئونی در چه سایزهایی میشه تولید کنید؟

  1. سلام دوسا عزیز
   درب آکاردئونی رو میشه ورودی درب منازل مسکونی،درب اداره های ،درب شرکت های دولتی و خصوص ، درب کارخونه ها و کارگاه ها نصب کرد.
   خلاصه بگم که درب آکاردئونی یکی از پرکاربردترین نوع درب ها و حفاظ ها است. که نام دیگش حفاظ اکاردئونی هست.
   بهترین پیشنهادی که میشده بدین همینه که ورودی مجتمع رو درب اکاردئونی بزنن.
   درب اکاردئونی در هر سایز و رنگی که شما بخواین قابل تولدی شدن هست.
   برای خرید و مشاوره درب اکاردئونی با شماره 09126040744 – 09338090836 تماس بگیرید.

  1. درب آکاردئونی به خودی خود ایمنی بالایی داره . ولی از بین درب های اکاردئونی برخی ایمنی بیشتری دارند.
   درب اکاردئونی تمام گل لوزی با پرچ مخفی و 4 لایه تسمه عمودی ایمن ترین درب آکاردئونی (کشویی) که در گروه تولیدی حفاظ حامد تولید میشه رو توصیه میکنم که از ایمن ترین نوع درب هی اکاردئونی است.
   این درب به صورت پنج گل (پنج ردیف لوزی) هست. یعنی هیچ فضای خالی درون درب وجود نداره و اما تسمه های عمودی این نوع درب چهار لایه یا سه ردیف که یک لایه بصورت مخفی پرچ شده است.

 5. سلام
  خسته نباشید
  حدود دو سال پیش یه حفاظ از شرکت دیگه ای خریداری کردم ولی الان موقع باز و بسته کردن گیر میکنه و باید خیلی زور بزنیم تا بتونیم باززش کنیم
  میشه لطفا راهنمایی کنید که چیکار باید بکنیم؟

  1. سلام
   روزتون بخیر
   متاسفانه برخی شرکت‌ها برای منافع شخصی خودشون از تسمه‌های دست دوم و بی کیفیت در ساخت درب اکاردئونی استفاده می‌کنند.همین مساله باعث میشه بعد از مدتی لولا‌ها به سرو صدا بیافته و دچار زنگ زدگی بشه و وقع باز کردن درب گیر بکنه.
   برای خرید یا تغییر درب خودتون میتونید با شماره دفتر فروش ما تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید.

 6. خسته نباشید
  من برای خرید درب اکاردئونی میخواستم حضوری خرید کنم. از اونجایی که بقیه سایت ها رو دیدم سایت شما توجه منو به خودش جلب کرده چون به خوبی مشتری ها را پاسخ میدینو
  لطفا ادرستون بدین تا جهت خرید درب اکاردئونی مراجعه کنم.

  1. درود بر شما جناب موسوی
   در خصوص درب اکاردئونی شما به دو طریق میتونید برای خرید اقدام کنید.
   روش اول خرید آنلاین درب اکاردئونی و
   روش دوم خرید حضوری درب اکاردئونی
   جهت خرید انلاین با شماره های ما تماس بگیرید تا جهت خرید درب اکاردئونی به شما مشاره بدن
   جهت خرید حضوری درب اکاردئونی میتونید به ادرس تهران ، انبار اهن شاداباد – بلوار بهار – نرسیده با چراغ قرمز – گروه تولیدی حفاظ اکبری مراجعه کنید.

 7. سلام وقتتون بخیر
  به نظر شما برای مغازه که دو نبش هست و درب شیشه ای زیادی داره از چه نوع حفاظ اکاردئونی استفاده کنیم؟

  شما میتونید این نوع درب اکاردئونی رو تولید کنید؟

  1. سلام رضای عزیز
   برای مغازه هایی که به این شکل هستن توصیه میکنیم از درب اکاردئونی دولنگه استفاده کنید .
   ما در گروه تولیدی حفاظ اکبری انواع درب اکاردئونی رو تولید میکنیم . اگر شما قصد خرید درب اکاردئونی دو لنگه جهت مغازه خودتون دارید با شماره بخش فروش ما تماس بگیرید.

 8. با سلام
  به نظر شما اگه از ترکیب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار و درب اکاردئونی برای ورودی خونه استفاده کنم ایمنی خونم بالا میره ؟

  1. با سلام بهترین روش برای ایمنی حیاط ایتفاده از حفاظ دیوار است که متداولترین نوع ان حفاظ شاخ گوزنی است .
   و بهترین حفاظ در ورودی درب خونه استفاده از حفاظ درب کشویی یا درب اکاردئونی هست.
   بهترین ترکیب جهت ایمنی خونه استفاده از درب اکاردئونی در ورودی خونه و حفاظ شاخ گوزنی به عنوان حفاظ دیوار است.
   جهت خزید درب اکاردئونی یا درب کشویی در هر طرح و هر رنگی میتونید با شماره 09338090836 تماس بگیرید

 9. سلام بر شما
  من با شماره دفتر فروش شما تماس گرفتم و قصد خرید درب اکاردئونی داشتم. کارشناسان فروش شما خیلی با حوصله همه مواردی که لازم بود در مورد درب اکاردئونی رو بدونم بهم گفتم – خواستم از همینجا ازتون تشکر کنم.
  پیشنهاد میکنم هر کس دنبال درب اکاردئونی میگرده از گروه تولیدی حفاظ اکبری درب آکاردئونی خودش رو خریداری کنه . هم جنسشون خوبه و هم با کیفیته. هم تعهد و پشتیبانی دارن.

  1. سلام دوست عزیز
   خوشحالم برخورد پرسنل گروه تولیدی ما همراه با کیفیت بالای درب آکاردئونی که از ما خریدین رضایت شما رو جلب کرده.
   رضایت هموطنان عزیزی مثل شما هدف ما هست.
   ما با تولید درب اکاردئونی مناسب و با کیفیت و همراستا با نیاز مشتری سعی داریم تا خواسته مشتری رو در خصوص نیازمندی درب اکاردئونی تامین کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴