به این مطلب امتیاز بدهید post

 درب های آکاردئونی

در این مطلب قصد داریم مزایا و معایب درب های آکاردئونی را برای شما شرح دهیم. تا در هنگام خرید بتوانید با اطلاع و آگاهی بیشتر خرید کنید.

حفاظ های آکاردئونی به منظور حراست و مراقبت بیشتر در جلوی درب های ورودی ساختمان ها، پارکینگ ها، درب های فروشگاه ها و… نصب می شوند.

افزایش امنیت به وجود آمده توسط این درب های کشویی غیر قابل چشم پوشی است. درب های کرکره ای که از آن ها به عنوان درب های ضد سرقت مورد استفاده قرار می گیرد. در کنار مزایا و ویژگی های منحصر به فرد زیادی که دارند، قابل استفاده در فضا های محدود نیز هستند. و با استفاده از آن ها می توان بدون اشغال فضای بیشتر امنیت یک ساختمان را تامین کرد.

این حفاظ های ضد سرقت درب های آپارتمان، دارای دو قفل ایمنی هستند. که یکی به صورت رو کار و دیگری به صورت توکار بر روی این درب ها نصب شده است.

در صورت نیاز حتی می توانید قفل های بیشتری را برای نصب بر روی این درب ها سفارش دهید.در حقیقت دارا بودن به تعداد زیاد قفل برای این درب ها امکان سرقت را کاهش می دهد. زیرا برای باز نمودن این حفاظ تاشو نیاز است تا تک تک قفل ها باز شوند‌ و این امر به دلیل زمان بر بودن امکان سرقت و دزدی را نیز کاهش خواهد داد.

توصیه می کنیم برای این حفاظ ها از قفل های توکار استفاده کنید. زیرا باز کردن قفل توکار توسط سارقین به نسبت قفل های رو کار سخت تر و غیر ممکن خواهند بود.

درب آکاردئونی

مزایای درب های آکاردئونی

همانطور که گفتیم این درب ها فقط به عنوان حفاظ ضد سرقت برای درب آپارتمان های مسکونی مورد استفاده قرار نمی گیرند. علاوه بر آن در پارکینگ ها، مراکز فروش، و… از این درب های تاشو برای افزایش ضریب ایمنی این مکان ها استفاده می شوند.

امروزه به دلیل ضریب ایمنی بالای این حفاظ های کشویی و دارا بودن ویژگی ها و مزایای بسیار زیاد در بین مردم دارای محبوبیت بسیاری هستند.

در ادامه سایر مزایای این حفاظ های کرکره ای را برای شما بیان خواهیم کرد:

مزایای درب آکاردئونی شامل موارد زیر است:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درب آکاردئونی

معایب درب های آکاردئونی

از آنجایی که بهترین راه افزایش امنیت درب های ورودی هر ساختمانی استفاده از حفاظ های کشویی می باشد. اما علاوه بر این ها و تمام مزایایی که این محصول دارد. در کنار این ها دارای معایبی نیز می باشد. که در ادامه آن ها را به اختصار برای شما بیان خواهیم کرد.

 

 

 

 

درب آکاردئونی

 

نتیجه گیری در مورد مزایا و معایب درب های آکاردئونی:

با توجه به اینکه امروزه تعداد سارقین در تمام کشور افزایش یافته است. بنابراین برای افزایش امنیت محل کار و یا محل زندگی خود نیاز به انواع حفاظ های ضد سرقت داریم. تا در صورت حضور نداشتن از امنیت محل زندگی خود خاطر جمع باشیم.

نصب درب آکاردئونی یکی از راه های افزایش امنیت ساختمان و جلوگیری از سرقت ها می باشد. که با صرف هزینه ای کم از بروز خسارات احتمالی جلوگیری خواهید کرد. و علاوه بر آن امنیت و آسایش را برای خانواده خود فراهم می کنید.

معایب درب های آکاردئونی به نسبت مزایای آن بسیار کمتر می باشند. این بدین معنی است که می توان با چشم پوشی بر معایب آن و در نظر گرفتن مزایا و ویژگی های منحصر به فرد آن ها برای نصب این درب های کشویی اقدام نمود.

 

 

 

 

درب آکاردئونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.